SK saturs

Autors: Linduchy, 2015. gada 4. februāris, 12:24:18
SK saturs

Sveikas, meitenes!

Šajā portālā uzturos un salīdzinoši aktīvi darbojos jau 2 gadus (protams, tas ir sīkums salīdzinājumā ar šī portāla "veterānēm"). Pēc nostāstiem esmu sapratusi, ka SK agrāk ir riktīgi "spridzinājis"  ar savu aktivitāti, bet laika  gaitā ļoti daudzas portāla lasītājas un blogotājas ir pametušas šo vietni (arī pēdējo 2 gadu laikā dažas lietotājas ir pazudušas no SK, diemžēl). Kāpēc? Domāju, ka lielai daļai no jums ir skaidra atbilde, tāpēc es to skaļi nepaudīšu ;)

SK man ir kļuvusi par ļoti mīļu vietni, esmu sastapusi šeit vairākas superīgas meitenes, ar kurām uzturu kontaktus arī dzīvē. Un, lai arī man personīgi nav nekāda sakara ar portāla vadīšanu, tomēr man gribētos, lai šī vietne augtu un attīstītos kvalitatīvā virzienā.

Tāpēc personīgi gribu pateikt milzīgu PALDIES meitenēm, kuras blogo šeit, dalās ar jaunumiem  "iz savas dzīves", ceļojumu fotogrāfijām un aprakstiem, gardām receptēm un rokdarbu fotogrāfijām utt. Bez šiem blogiem  SK būtu vienmuļa lapele, kurā lielākā daļa informācijas ir copy/paste no citām vietnēm. 

Šo ierakstu forumā izveidoju tikai  un vienīgi ar mērķi noskaidrot - Vai Tevi apmierina SK satura kvalitāte? Par kādām tēmām Tu gribētu lasīt vairāk SK? ;)