konsultācija uzņēmējdarbībā

Autors: pikadilija, 2013. gada 30. augusts, 15:40:55

Sveikas dāmas, varbūt kāda var pastāstīt, kur var griezties pēc konsultācijas uzņēmējdarbības sākšanai, kur visu paskaidro saprotamā valodā.

Ir man viens projektiņš, kuru gribu realizēt - pārdošana - bet tā pārdošana nav regulāra visu laiku, kas nav pamatdarbs, bet ta teikt piepelnīties kādā tirdziņā, preci pati negatavoju, net arii ieperku... nevaru saprast, kas man būtu pareizakais, jo arī apgrozījums iesākumā ir galīgi maziņs, labi ja būs 50ls men, max 100ls. 

pašnodarbināta nevaru būt, jo tad nav iespējas saņemt bezdarbnieku pabalstu, kas dotaja brīdī man ir svarīgi, jo pamatdarba kur strādaju, var gadīties visādi, jo firmai grūti laiki, tad nu lai būtu vis maz kāda aizmugure, šo opciju iesākumā nevaru atļauties zaudet, ja nu tomēr gadās nelāgs iznākums patstavigaja darba.

 

ta nu gribētu atrast kādu iestādi, kas sniedz šīs konsultācijas - kur varu izstastit savu ieceri, par cik tas ir apvienojumā ar pamatdarbu, un tad viņi ieteiktu labako risinājumu manai darbībai, sākuma jautājos VID, kas un kā ar nodokļiem, ko viņi ieteiktu, bet viņi jau kā "mīļa" iestāde - atsūta tikai likuma pantus un tik urbies cauri.... bet saprotama cilvēcīgā valodā ne varda....

 

varbūt kāda ir sakusi kaut ko pavisam nelielu un var no pieredzes pastastit... ]

var jau viegli uzcept sia un miers, bet tad mani biedee gramatvediba, jo patreiz jau nevaru algot gramatvedibas pakalpojumus, kur labi ja 1-2 papiri pa menesi, bet minimala summa ir 50ls pa pakalpojumu.

paldies.