Kā lai saprot, kas notiek?

Autors: skorpite, 2020. gada 8. janvāris, 21:11:32

Sveikas 

Vai kāda var dalīties līdzīgā pieredzē vai zināmā stāstā.

Esmu uzsākusi jaunas attiecības , esam kopā nepilnu pusgadu, bet lieta tāda ka man ir bērni un esmu oficiāli precējusies, kaut gan ir šķiršanās process un nedzivojam kopā jau vairāk kā pusgadu un katrs savā valstī.

mans draugs ir labs, atbildīgs un gādīgs, ir jūtas pret mani un vienmēr uztraucas ja nav kautkas labi ar mani vai maniem bērniem. Viņš tiešām ir ļoti mīļš, bet pēdējā laikā saistībā ar to ka viņš aizbrauca strādāt uz citu valsti , bet katru 3 vai 4 nedēļu brauc atpakaļ uz nedēļu uz lv. No tā brīža viss ir mainījies, viņš ir attālinājies no manīm, izturas tā itkā viņam mani nevajag, nezvana un neraksta vairs katru dienu, saka ka tas neesot saistībā ar mani bet ar problēmām kas viņam ir tur, tur tai valstī iet diezgan traki, nervi čupā. Bet apgādā tai pašā laikā mani ar visu kas man nepieciešams un aicina ciemos pie savas ģimenes un draugiem.

Ko man domāt, vai varbūt viņš apdomājas un saprot ka mani vairs nevajag, vai varbūt viņš sāk nožēlot to ka ar mani sagājās, ja nē, tad kapēc viņš izturas ļoti auksti pret mani citu klātbūtnē... ko darīt un kā uzvesties. Vai kāda var ieteikt kautko ..