Garlaicīgs vīrs

Autors: Garfunkele, 2017. gada 14. jūnijs, 16:44:39

Attiecības. 

Ar vīru kopā esam gandrīz 7 gadus, precējušies 3. Kopā sagājām diezgan ātri. Pēc 2 mēn draudzēšanās, sākām dzīvot kopā. 

Visus šos gadus kopā ir bijis ok. Tā vienkārši labi. Ne slikti, ne arī aizraujoši. Jo vecāka kļūstu, jo vairāk ilgojos pēc tiem tauriņiem vēderā. Tādi īsti satraucoši tie nebija attiecību sākumā, bet ar laiku Tu pieķeries cilvēkam. Iemīli. 

Kaisle ir apdzisusi. Vīrs daudz strādā, noguris. Saprotu, bet brīvdienās gribu ko vairāk par mājas šrubēšanu un TV. Es saku, nu, aizejam kaut pastaigāties, pamīlējamies. Nevajag jau tērēties visām izklaidēm. Tomēr dienas paiet viņam nosēž pie TV. 

Vienu brīdi domāju par šķiršanos, bet tas vīru salauztu. Par spīti tam, ka viņš man kļuvis garlaicīgs, tomēr mīl. Un man būtu kauns viņa un savas ģimenes priekšā. 

Bērnu mums vēl nav. Bet vīrs grib. Man bail, ka ar bērna piedzimšanu, man nāksies pārvērsties pilnīgā mājkalpotājā. Tā kā šobrīd nestrādāju, tad visus mājas darbus tagad daru es. Vīrs pieslēdzas, kad nāk ciemiņi. Bet ja būs bēbis, tad man šķiet viss būs uz maniem pleciem un par jebkādām izklaidēm varu aizmirst. 

Dzīvojam ārzemēs, un nav daudz draudzeņu, ar ko kopā izklaidētos, lai kliedētu domas.  Pirms laika aizkāju uz kino. Viena pati. Uz dienas seansu. Vīrs bija neapmierināts, jo nepiedāvāju viņam iet, un vienai iet tas neesot ok. Hobiju viņam nav, ar mani iet uz kādām izstādēm u.c. kultūras pasākumiem negrib. Ja eju viena - tas nav ok. 

Ko jūs iesāktu ar labu cilvēku, bet garlaicīgu vīru?