Dievs,Daba, Cilvēks.

Autors: Alda Golde, 2018. gada 29. jūnijs, 16:25:12
Dievs,Daba, Cilvēks.

Dievs radīja Dvēseli un palaida visuma skolā. Tā mēs visi nonācām te uz Zemes. Mēs te kā skolā atnācām apgūt cilvēcības zināšanas. Pabeigsim šo klasi, būs nosūtījums uz nākošo planētu,- klasi. Tagad kad klāt jau eksāmenu laiks svarīgi ir iegūtās zināšanas pielietot praksē, ikdienā. 

Vai Tu esi atradis kontaktu ar savu Dvēseli? Vai Tu spēj viņu sadzirdēt? Kārtojot eksāmenus, tas būs ļoti svarīgi. Ik dienas apkārt notiek dažādi notikumi. Un pats svarīgākais ir kādus secinājumus Tu no tā izdari. Kādu rīcību Dvēsele pieļauj. Ja kādam dara pāri un Tu klusē, tas nozīmē, ka atbalsti. Ja neiebilsti, tad klusēšana- piekrišana!

Šodien ilgi plaucētais naids atspēlējas uz maziem bērniem! -  Blakus dzīvojošiem krievu bērniem atņems iespēju mācīties dzimtā mātes valodā. Un mums tas liekas normāli? Cilvēcīgi? Mēs neiebilstam? Kā mūsu Dvēseles jūtas? Viņas redz patiesību. Un klusums ir atbalsts. Bet reiz būs brīdis, kad katram konkrēti būs jāatbild uz jautājumu, ko Tu izdarīji bērnu labā.  Svešu bērnu nav!