Cilvēks ir garīga būtne.

Autors: Alda Golde, 2019. gada 29. janvāris, 10:51:15
Cilvēks ir garīga būtne.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies... Šie vārdi izsaka visprecīzāk cilvēka Dzīves jēgu. Mācies ik mirkli, mācies no citu kļūdām un nekļūdies savā rīcībā. Rīkojies tā, lai otram nesāpētu. Dari tā, kā gribētu, lai darītu Tev. Vienkārši.

Iedomājies, skola. Parasta skola. Dažādu klašu audzēkņu pilns pagalms! Pirmklasnieki, kas tikko te sāk pierast, vecāko klašu skolēni, kam apmācības daudzu gadu garumā jau aiz muguras.

Tā, te uz Zemes dzīvo dažādu vecumu Dvēseles. Viens vecs un prātīgs, otrs jautrs un dzīvespriecīgs, draiskulīgs un visu galvenais uzdevums ir iemācīties sadzīvot šai vidē tik dažādiem. Sadzīvot, nenodarot pāri. Saprotot un cienot vienam otru.

Bet tagad, Kosmiskā gada pašās beigās, kad visi ir nokārtojuši gala eksāmenus, gatavojas pārcelšanai uz nākošo klasi. Šis ir ļoti īpašs laiks, kad prātulas nedarbojas- katram jāklausa sava Dvēsele, jo tikai viņa zin, kas ir jādara. Arī tad, ja blakus kāds saka, dari -t ā, pārbaudi, ko paša Dvēsele par to saka. Tikai viņai viss ir saprotams un redzams. Viņa zin!

Te nonākam pie paša svarīgākā- Jo jaunāka Dvēsele, jo tuvāk viena otrai enerģētiski atrodas apziņa un dvēsele. Tādam cilvēkam vieglāk izdarīt pareizo izvēli, jo Dvēsele caur intuīciju dod pareizo norādi. Bet, ak vai, tam kurš vecāks! Pateicoties vecumam, apziņa no Dvēseles atrodas ļoti tālu. Pie tam enerģētika , kas ieskauj apziņu, visu to zināšanu kopumu, ko cilvēks apguvis šīs dzīves laikā, ir piepildīta ar nevajadzīgu, smagu- baiļu,šausmu, neticības un vēl nezin kādu drazu, tik smagu enerģiju, kas neļauj pacelties. Tāpēc tik daudz kļūdu dzīves gaitā, jo nedzird kā Dvēsele kliedz- nedari, tā! Labāk citādi!

Redz, Dvēselei piedzimstot, Dievs viņu piepildīja ar daļiņu sevis- visas tās īpašības, kas Dievam, bija cilvēkam. Tā Dvēsele devās kosmosa tālēs, iziet skolu, lai beigās atgrieztos atpakaļ pie Radītāja. Pa ļoti ilgiem dzīves ceļiem krāšņie īpašību kristāli apsūbēja, citi iznīka un tieši tāpēc šīs klases Dvēselēm vajadzīga palīdzība. Ārstnieciska palīdzība. Kā medicīnā- operācija, kas glābj dzīvību. Bez palīdzības viņas var aiziet bojā, jo ar tādu nastu nav iespējams pacelties!

Ieklausies sevī, kā Tu jūties. Padomā un paanalizē, kā dzīvo. Izproti sevi un izdari savu, apzinātu izvēli- dot nākotnes iespēju savai Dvēselei. To Tu izlem šeit un tagad, citas reizes nebūs.

Dievs cilvēkus nekad neatstāj bez palīdzības. Viņš sūta palīdzību vienmēr. Arī tagad ir kāds, kas to var palīdzēt. Es zinu, šo cilvēku. Un šī brīnumainā iespēja ir tikai šeit uz Zemes, pie tam pavisam neālu.

Ar cieņu, Alda.