(Starptautiskais) Grāmatu Maiņas Klubiņš

Autors: TeEs, 2019. gada 1. februāris, 00:13:39

Heijā! 

Jau kādu brīdi urdinos ap domu par (neoficiālu) grāmatu kluba izveidi. Dažādas variācijas par tēmu esmu pētījusi / redzējusi, taču līdz šim nekas no uzietā īsti nav sirdi aizķēris. Lai gan koncepts (un organizēšanās platforma) nav vēl līdz galam skaidra, es zinu, ka meklēju atbildīgus, aizrautīgus un azartiskus grāmatmīļus, kas vēlas ne tikai piedalīties grāmatu maiņas procesā, bet arī izmēģināt, iespējams, neierastas grāmatlasīšanas metodes (piem. lasīšanas procesā ļaujot sev ar zīmuli ''iekomentēt'' tēlu raksturus, sabakstītās sajūtas utml., nākamajam lasītājam paverot ne tikai autora, bet arī iepriekšējā grāmatas īpašnieka perspektīvas par notiekošo).

Par praktisko daļu:

- Grāmatu maiņa notiktu ar pasta starpniecību reizi mēnesī (līdz ar to neesam piesieti ne konkrētam laikam, ne vietai). Katram ''mēneša riņķim'' piesakās no jauna. Šādā veidā klubiņam var ''pieslēgties'' kad ir laiks, vēlme un iespēja.

- Sīknieki (piem. iespējamās grāmatu valodu vai tēmu variācijas) tad tiktu organizēti ar konkrētā ''mēneša riņķu'' dalībniekiem. 

Mērķis: motivēt lasīt, domāt, dalīties un priecāties!

Varbūt šeit ir kāds interesents? (: